Representanter for Studentparlamentet ved UiO:
To universitetsstyrerepresentanter
- Sivert Arntzen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Solveig Martha Tynkkynen (representant 01.07.23-30.06.24)
Tre representanter og tre varaer til utdanningskomiteen (UK) ved Universitetet i Oslo
- Elisabeth Hoksmo Olsen (representant 01.07.23-30.06.25)
- Nasjida Noorestany (representant 01.07.23-30.06.24)
- Karl Henrik Storhaug Reinås (1. vara 01.07.23-30.06.24)
- TBA (2. vara 01.07.23-30.06.24)
- TBA (3. vara 01.07.23-30.06.24)
Fire representanter og fire varaer til læringsmiljøutvalget (LMU) ved Universitetet i Oslo
- Arthur Sickinghe Kleis (representant 01.07.23-30.06.25)
- Ingebjørg Flyum Bjørlo (representant 01.07.23-30.06.24)
- Karl Henrik Storhaug Reinås (1. vara 01.07.23-30.06.24)
- Didrik Svellingen (2. vara 01.07.23-30.06.24)
- TBA (3. vara 01.07.23-30.06.24)
- TBA (4. vara 01.07.23-30.06.24)
To representanter og to varaer til bibliotekstyret ved Universitetet i Oslo
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.24)
- Ingebjørg Flyum Bjørlo (representant 01.07.23-30.06.24)
- Didrik Svellingen (Personlig vara for Karl Henrik Storhaug Reinås 01.07.23-30.06.24)
- Nora Marie Hager (Personlig vara for Ingebjørg Flyum Bjørlo 01.07.23-30.06.24)
To representanter og to varaer til nemd for studentsaker ved Universitetet i Oslo
- Thomas Tangen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Nasjida Noorestany (representant 01.07.23-30.06.24)
- Mathias Meyer (personlig vara for Thomas Tangen 01.07.23-30.06.24)
- TBA (1. vara 01.07.23-30.06.24)
To representanter til skikkethetsnemnda ved Universitetet i Oslo
- Sigve Næss Røtvold (representant 01.07.23-30.06.24)
- Ingebjørg Flyum Bjørlo (representant 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til det sentrale valgstyret ved Universitetet i Oslo
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.24)
To representanter og to personlige varaer til styret for naturhistorisk museum
- Ada Lassen-Urdahl (representant 01.07.23-30.06.24)
- Robert Granlund (representant 01.07.23-30.06.24)
- Agnes Stølen (personlig vara for Ada Lassen-Urdahl (01.07.23-30.06.24)
- Bjørn Kristian Eide (personlig vara for Robert Granlund (01.07.23-30.06.24)
To representanter og to personlige varaer til styret for kulturhistorisk museum
- Mina Bø (representant 01.07.23-30.06.24)
- Sigve Næss Røtvold (representant 01.07.23-30.06.24)
- Jonatan Aamillom Steinsland (personlig vara for Sigve Næss Røtvold 01.07.23-30.06.24)
- TBA (1. vara 01.07.23-30.06.24)
To representanter og to varaer til styret for LINK – senter for læring og utdanning ved Universitetet i Oslo
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.24)
- Tobias Rade Evensen (representant 01.07.23-30.06.24)
- TBA (1. vara 01.07.23-30.06.24)
- TBA (2. vara 01.07.23-30.06.24)
To representanter og to vara til styret for den internasjonale sommerskolen
- Tobias Aleksander Sveum Isaksen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Kristine Vilde Sandtrøen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Karl Henrik Storhaug Reinås (1. vara 01.07.23-30.06.24)
- TBA (2. vara 01.07.23-30.06.24)
To representanter til bedømmelseskomiteen for utdanningsfaglig kompetanse ved Universitetet i Oslo
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.25)
- Peter Hjelle Petersen-Øverleir (01.07.12-30.06.24)
To representanter og en vara til hovedbrukergruppen for livsvitenskapsbyggeprosjektet ved Universitetet i Oslo
- Didrik Svellingen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Bjørn Kristian Eide (representant 01.07.23-30.06.24)
- TBA (vara 01.07.23-30.06.24)
To representanter og en vara til temabrukergruppen for undervisningslokaler og læringsmiljø i livsvitenskapsbyggeprosjektet ved Universitetet i Oslo
- Didrik Svellingen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Bjørn Kristian Eide (representant 01.07.23-30.06.24)
- TBA (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til Sasakawa-fondet
- David Pettersen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Mathias Meyer (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til Universitetet i Oslo's Scholars at risk-komité (SAR-komité)
- Mina Bø (representant 01.07.23-30.06.24)
- Ingebjørg Flyum Bjørlo (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til styret i UiO:Energi
- Mathias Meyer (representant 01.07.23-30.06.24)
- Mikkel Bjørge Madsen (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til styret i UiO:Livsvitenskap
- Bjørn Kristian Eide (representant 01.07.23-30.06.24)
- TBA (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til styret i UiO:Demokrati
- Christina Eide (representant 01.07.23-30.06.24)
- Mina Bø (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til styret i forum for vitenskapsteori ved Universitetet i Oslo
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.24)
- TBA (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til styret for senter for tverrfaglig kjønnsforskning ved Universitetet i Oslo
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.24)
- TBA (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til utvalg for nord-sør samarbeid ved Universitetet i Oslo
- Agnes Stølen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Ingebjørg Flyum Bjørlo (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til ansettelsesutvalget for vitenskapelige stillinger uten fakultetstilknytning ved Universitetet i Oslo
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.24)
- TBA (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til nettverk for studentrekruttering ved Universitetet i Oslo
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.24)
- TBA (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til styret for Osloforskning
- Ingebjørg Flyum Bjørlo (representant 01.07.23-30.06.24)
- Tobias A. Sveum Isaksen (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til kunstfaglig råd ved Universitetet i Oslo
- Sigrid Drag Jakobsen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Peter Hjelle Petersen-Øverleir (vara 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til tildelingskomiteen for Universitetet i Oslo's aktivitetsmidler
- Karl Henrik Storhaug Reinås (representant 01.07.23-30.06.24)
- Didrik Svellingen (vara 01.07.23-30.06.24)
Fem medlemmer til studentparlamentets undervisningskomité
- Karl Henrik Storhaug Reinås (medlem 01.07.23-30.06.24)
- Mikkel Bjørge Madse (medlem 01.07.23-30.06.24)
- Selja Synnøve Chiara Dehli-Curc (medlem 01.07.23-30.06.24)
- Agnes Støle (medlem 01.07.23-30.06.24)
- Bjørn Kristian Eide (medlem 01.07.23-30.06.24)
En representant og en vara til styret for den Weis-Rosenkronenske stiftelse
- Peter Linge Hessen (representant 01.07.23-30.06.24)
- Øystein Fossbraaten Wennersgaard (personlig vara for Peter Linge Hessen 01.07.23-30.06.24)
Logg inn for å kommentere
Ikke UiO- eller Feide-bruker?
Opprett en WebID-bruker for å kommentere